2024-07-21 12:42

חכם משכנתאות עונים על השאלה: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת הקמת עסק?

אם בוער בכם להקים עסק משלכם וכבר יש כיוון, חשבתם על התהליך, בחנתם כדאיות ואף שאבתם מספיק אומץ כדי לצאת לדרך, רק נותר לפתור את עניין המימון. כידוע, פתיחת עסק דורשת לרכוש ציוד, לשכור מקום ועובדים, להשקיע בשיווק וכדומה, משמע שלל עסקים שנמצאים בתחילת דרכם זקוקים להון ראשוני משמעותי. מתלבטים האם הדרך הנכונה ביותר עבורכם היא להשיג הלוואה? חברת חכם משכנתאות שמתמחה בהלוואה הגדולה ביותר מתייצבת לענות על מספר שאלות. לרשותכם מספר תשובות חשובות שיסייעו גם לכם להגשים את החלום באופן בטוח וכלכלי.

נוהגים באחריות

אם נתחיל מהשורה התחתונה, נציין שחברת חכם משכנתאות בהחלט ממליצה לקחת הלוואה עבור פתיחת העסק. הלוואות נועדו להגשים לא מעט חלומות, ובטח יכולת לפרוץ גבולות ולייצר נתיב פרנסה מניב. עם זאת, החברה מחזיקה בכמה כללי זהב עבור נטילת הלוואה אחראית. בין היתר זה אומר לא למהר לקחת את הסכום הגבוה ביותר שניתן להשיג, לא לוותר על בחינה מעמיקה של תנאי ההלוואה, לבחון יכולת לשנות את תנאי ההלוואה בעת הצורך, לבחון באופן מקצועי רווח צפוי לצד הוצאות נדרשות בתקופה הראשונית להקמת העסק, לבחון כיצד ניתן להטיב תוך כדי תנועה את תנאי ההחזר והריבית, לבחון איזה סכום נחוץ עבור נקודת הפתיחה וכדומה.

נעזרים בהכוונה מקצועית

כאמור, נדרשות לא מעט בדיקות מקצועיות טרם נוטלים הלוואה, ועל כן טוב לדעת שאין צורך להתחיל להתמחות בתחום, אלא ניתן להסתייע בניסיון הרב ובידע המקצועי של חברת חכם משכנתאות. החברה שמנוהלת ע"י עידו עוז קיימת למעלה מ-8 שנים, במהלכן צברה ניסיון רב, סייעה למאות לקוחות ואף צברה קשרים חשובים עם מגוון גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים. מה אנו מנסים לומר? שבמקום להמר או לנסות להבין תחום כה מורכב, רק צריך לקבל סיוע מקצועי, וכאן חברת חכם משכנתאות נכנסת לתמונה.

 

 

משכנתא לאיחוד הלוואות

חברת חכם משכנתאות מסייעת לבחון באופן פרטני כמה נחוץ להלוות, ואף באלו תנאי הלוואה ניתן לעמוד. היא מסייעת להתמקח מול הבנקים השונים, ואף בעת הצורך מפנה לגופי הלוואה חוץ בנקאיים. היא מסייעת למצוא את אפיק הריבית המתאים ביותר ובאופן כללי מלווה לאורך כל התהליך באופן אישי ומקצועי. עם זאת, החברה לא תמיד ממליצה לקחת הלוואה רגילה, אלא עבור יזמים שיש ברשותם נכס או דירה, היא הרבה פעמים ממליצה להיעזר במשכנתא לאיחוד הלוואות. שנסביר? הרעיון הוא להשיג בתמורה למשכון הנכס הלוואה גדולה בתנאים מעולים (כאמור מדובר במשכנתא), ועם הכספים שנכנסים לבצע 2 פעולות: לאפס את סך ההלוואות שקיימות ברקע, ולהשיג את הסכום הנחוץ עבור הקמת העסק. כל זאת לצד תנאי ריבית שנחשבים טובים ותנאי החזר מעולים.

מחזור משכנתא

בעל החברה עידו עוז מסביר שמעבר להיתכנות להשיג הלוואה בתנאים טובים ומעבר להיתכנות לאפס את סך ההלוואות שקיימות ברקע, ישנה אופציה נוספת להטיב את המצב הכלכלי לקראת פתיחת העסק. כאן אנחנו מדברים על מחזור משכנתא. לא מעט אנשים שעומדים לפתוח עסק מתמודדים עם משכנתא שנלקחה בעבר, ובעצם מתקשים לעמוד בהחזר החודשי. אי לכך תמיד שווה לבחון האם ניתן להטיב את תנאי המשכנתא הנוכחית, וגם פה חברת חכם משכנתאות מלווה את התהליך ומעניקה סיוע מקיף.

לסיכום,

נציין שאם הדבר היחיד שעומד ביניכם לבין הקמת העסק זה כסף, אין לוותר על החלום, גם אם יודעים שבעיני הבנק אתם מסורבים. כפי שתלמדו בהמשך הדרך, ניהול עסק כרוך בלא מעט אמביציה והשקעה, וכאן אתם נדרשים להתמודד עם השיעור הראשון – מציאת הלוואה שמתאימה נקודתית עבורכם. עם זאת, בעוד שבהמשך תאלצו להתמודד עם ניהול העסק בכוחות עצמכם, הרי שבנקודת הזמן הנוכחית אתם מוזמנים לקבל סיוע מקצועי וצמוד מהמומחים המובילים בתחום.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות