2024-07-21 17:28

אזרחי ארצות הברית – צריכים לטוס לנסיעת עסקים? היום אפשר לחדש דרכון אמריקאי גם בארץ!

נסיעת עסקים לארה"ב היא נסיעה בעלת היבט משמעותי בעבור כל איש עסקים, כאשר כל דיחוי בנסיעה עלול להוביל לפגיעה משמעותית בעסק. אם גיליתם כי אתם צריכים לטוס אולם הדרכון האמריקאי שלכם לא בתוקף, חשוב לטפל בנושא בהקדם, וזאת מתוך מטרה להימנע מעיכוב שימנע מכם לעלות על הטיסה. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לחדש את הדרכון גם כאן בישראל, אולם בשביל להשלים את התהליך רצוי ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום. מדוע וכיצד מתבצע ההליך? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מדוע ליווי להוצאת דרכון הוא חשוב?

אם אתם אזרח אמריקאים המתגוררים בישראל וצריכים לחדש או להגיש בקשה לדרכון חדש, צפוי לכם תהליך ארוך ומסובך, וזאת בשל העומס המוטל על שגרירות ארה"ב כאן בישראל כמו גם טעות במילוי הטפסים שעלולה להוביל לדחיית הבקשה, ובהתאם לכך גם עיכוב של נסיעת עסקים מצופה. חידוש דרכון אמריקאי בישראל יכול להתבצע בליווי מצד חברה מקצועית המתמחה בתחום, כמו liberty USA. מדובר בחברה מובילה בתחומה ובעלת ניסיון של שנים רבות בתחום, כאשר נציגי השירות ישמחו לסייע לכם בכל התהליך, החל משלב הגשת הבקשה ועד לקבלת הדרכון האמריקאי. הידע המקצועי הנרחב כמו גם מענה שיכול לסייע לכם לקדם את ההליך, באופן שמשרת את הצרכים הנדרשים ועם שימת דגש על יחס אישי ושקיפות לכל אורך הדרך. מדובר בחברה מובילה ובעלת ניסיון של שנים רבות בענף, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם יכולים לקבל את המענה לו אתם זקוקים, הן בשל הצורך הדחוף בקבלת ויזה והן בשל הניסיון שיכול להפחית עד למינימום את הסיכוי לטעויות, רגע לפני שאתם צריכים לטוס לפגישה בארה"ב.

מהו התהליך שאותו נדרש לבצע לטובת הנפקה של דרכון בישראל?

בעבור אזרחים אמריקאים שרוצים לחדש את הדרכון כאן בישראל, יש לא מעט שלבים שאותם נדרש לבצע. השלב הראשון הוא מילוי של טופס בשם 11-DS. מדובר בשאלון הכולל מאות שאלות שעליהן נדרש לענות בדיוק מקסימלי, מאחר וכל טעות ולו הקטנה ביותר עלולה להוביל לדחיית הבקשה, ובהתאם לכך עיכוב של הליכים. לצד זה, תידרשו לאסוף את המסמכים הכוללים בין היתר את הדרכון האמריקאי של אחד מההורים, אישור על עסק פעיל בתחומי המדינה לטובת נסיעת עסקים ותעודת לידה. למסמכים הללו נדרש לצרף גם תמונת פספורט עדכנית, ולאחר מכן לתאם תור לראיון. שימו לב כי לפני שאתם מגיעים לשגרירות צריך לשלם אגרה דרך האתר, ולאחר מכן להגיע לראיון המתבצע בשגרירות ארה"ב – בעיר תל אביב או בעיר ירושלים. במידה ואתם מקבלים את הליווי המקצועי מצד חברה כמו ליברטי, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב והמקצועי בתחום של הנפקת ויזה, כפי שניתן להתרשם מהתגובות האוהדות מצד לקוחות החברה שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מהשירות, המענה והשקיפות.

 

 

לסיכום

בעבור אזרחים אמריקאים שמגלים כי הדרכון שלהם לא בתוקף, השלב הדחוף ביותר הוא ללא ספק פנייה לשגרירות וביצוע של כלל ההליכים. אם בעבר לא ניתן היה להנפיק דרכון כאן בישראל, כיום בזכות יחסי הידידות המעולים בין ישראל לארה"ב, ניתן לבצע את ההליך באופן המשרת את הצרכים הנדרשים. המומחים של חברת ליברטי ישמחו לסייע לכם לטובת קבלת מענה שנועד להפחית את האלמנט הבירוקרטי, ובהתאם לכך לחסוך מאמץ וזמן יקר, כך שאתם יכולים לקבל את הדרכון האמריקאי, ולטוס בראש שקט.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות