2024-06-24 12:10

שוקלים לבצע השקעות נדל"ן בפורטוגל? במדינה הזו יש לכם פוטנציאל של ממש להצליח

השקעה ברכישה של נדל"ן מעבר לים מהווה הזדמנות מדהימה בעבור כל ישראלי שלו יש כספים נזילים לטובת ביצוע של השקעה בעלת אופציות למינוף הכספים, בין אם מדובר בקבלת תשואות קבועות ובין אם יצירה של תיק השקעות מגוון. במציאות ששוק הדיור כאן בישראל רותח ובהתאם לכך גם משקיעים בוחנים אפשרויות חדשות, פורטוגל מהווה פוטנציאל אדיר בעבור משקיעים ישראלים. מה הופך את פורטוגל למדינה מבוקשת בעבור משקיעים זרים וישראלים בפרט? להלן כל הפרטים.

השקעת נדל"ן בפורטוגל – פוטנציאל אדיר

בין כבר השקעתם ברכישה של נכס מעבר לים או שזו הפעם הראשונה שלכם, פורטוגל היא מדינה אליה בהחלט אפשר וצריך לשים לב כאשר בוחנים את האופציה הזו, בייחוד על רקע המדיניות הליברלית מאוד של ממשלת פורטוגל בכל הקשור לביצוע של השקעות נדל"ן בעבור משקיעים זרים. לקהל הישראלי פורטוגל קורצת בייחוד על רקע נתונים המציגים כי מעל ל-11,000 ישראלים הצליחו להוציא דרכון פורטוגלי בעקבות תיקון לחוק האזרחות, כאשר באתר Portugal Passport תוכלו למצוא מידע מורחב אשר יסייע לכם כישראלים המחזיקים בדרכון הזה לנצל אותו לטובת ביצוע של עסקאות נדל"ן במדינה, כולל ליווי בנקאי מלא וכן שימת דגש על מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות איתור של נכס לצרכי מגורים או השכרה לתיירים.

אחד מענפי התיירות הבולטים של פורטוגל הוא ענף התיירות. המדינה הזו אשר ממוקמת בדרום אירופה מושכת אליה עשרות אלפי תיירים מדי שנה, לא מעט בזכות מזג האוויר המצוין כמו גם עלויות המחייה הזולות ביחס למדינות אחרות באירופה. בעבורכם כמשקיעים מדובר בהזדמנות מצוינת לא רק לאכלס את הנכס שלכם אלא גם להוביל יצירה של שקט נפשי וידיעה ברורה כי הנכס שלכם מאוכלס באופן קבוע, כל זאת מתוך מטרה להניב תשואות שיכולות לנוע בין 4%-8%. שימו לב כי בעבור ישראלים שיש להם דרכון פורטוגלי יש אפשרות לקבל מגוון רחב של הטבות ממשלתיות, ועל כן ליווי מקצועי המתבצע על ידי חברה מקצועית הוא בעל משמעות לטובת הצלחת ההשקעה ובהתאם לכך יצירה של נתיב כלכלי המשלב בין היתר נכס למגורים בפורטוגל.

 

 

מחזיקים בדרכון פורטוגלי? זה הזמן לנצל את ההזדמנות

ראשית, פורטוגל היא חברה באיחוד האירופי ועל כן מספקת לתושביה תנאי מחייה מעולים הכוללים בין היתר מערכת חינוך מפותחת מאוד, שפע של מוזיאונים ואתרי תרבות הפתוחים לציבור הרחב בחינם, מוסדות לימוד נחשבים מאוד ללימודי תארים מתקדמים ועוד. בנוסף, אחת הסיבות המרכזיות מדוע פורטוגל היא יעד מוביל בעבור קהל המשקיעים נובע כתוצאה מהיכולת לבצע השקעה בסכומים נמוכים באופן יחסי לאירופה ובוודאי לישראל, כאשר בעיר הבירה ליסבון ניתן למשל להשקיע סכום של בין 100,000-300,000 המניבים תשואה ממוצעת של 6% ולעיתים אף יותר מכך. כשלוקחים בחשבון גם את היציבות השלטונית, השקט הביטחוני וכן עידוד של משקיעים לביצוע השקעות במדינה, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כמשקיעים המחזיקים בדרכון פורטוגלי ליצור הזדמנויות כלכליות משמעותיות שיכולות לסייע לכם להגשים את המטרות הכלכליות, ואף להוביל לעצמאות כלכלית.

לסיכום

הזדמנות השקעה בדמות רכישה של נכס בפורטוגל מהווה דרך בעבור ציבור המשקיעים למנף את הכספים הנזילים, במקום להשאיר אותם בבנק או לחפש פתרונות כאן בישראל. מאחר ויוקר המחייה בישראל ובהתאם לכך גם עליית המחירים בשוק הנדל"ן מצליחה להוציא את המשקיעים מהמשוואה, אפשר ואף רצוי לבחון אפשרויות מעבר לים וספציפית את פורטוגל המשגשגת והליברלית המציעה לציבור המשקיעים תנאים מעולים להשקעה משתלמת.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות