2024-06-25 02:45

הבית של העסקים ביהודה ושומרון: אתר דפי כתום

יהודה ושומרון הם אזור בישראל הנמצא במחלוקת רבת שנים, אך אוכלוסיית הישראלים בה גדולה ונוכחת. על אף הקריאות מתוך הארץ ומחוצה לה לפעול נגד העסקים הנמצאים ביהודה ושומרון, יש דווקא מי שפועל בדיוק להיפך כדי לחזק אותם – זהו אתר דפי כתום, שבו תוכלו לקבל פרטים על עסקים ממגוון סוגים באזור צפון ים המלח, הר חברון, גוש עציון, בקעת הירדן ועוד. בואו להכיר את האתר הזה ואת כל העסקים המפורסמים בו.

על אודות דפי כתום

בשנים האחרונות היינו עדים לכל מיני קריאות להחרמת עסקים ישראליים הנמצאים מעבר לקו הירוק מכל מיני סיבות. הסולידריות הישראלית חזקה מאוד בקרבנו, ויש מי שהפכו את התחושות למציאות – ובמקום להקשיב לקריאות או להתעלם מהן הם דווקא פעלו ליצור בשנת 2009 פלטפורמת שיווק שתעזור לכל העסקים האלו לקבל חשיפה ולקוחות חדשים. אז אם אתם מחפשים עסקים מכל מיני סוגים באזור יהודה ושומרון – דפי כתום שיווק עסקים ביו"ש הוא האתר שאליו אתם צריכים לפנות.

אילו עסקים מפורסמים באתר דפי כתום?

באתר הזה תוכלו למצוא מגוון רחב של עסקים בבעלות ישראלית היושבים באזור יהודה ושומרון. החל בצימרים השונים הנמצאים באזור לחופשה משפחתית ואפילו לנופש חברה, דרך מסעדות, יקבים ומרכזי קולינריה נוספים, וכלה בעסקים הקשורים לבית כמו הובלות, טכנאים מכל הסוגים ועובדי מלאכה שונים. באתר יש היום יותר מ-3,500 עסקים מכל הסוגים המקבלים במה ואפשרות קישור בינם ללקוחות חדשים. אז אם אתם מחפשים גלידרייה טובה לטיול הבא שלכם באזור, צלם שיבוא לעשות לכם סשן צילומים, טיפולי יופי מקצועיים, סדנת אפייה חווייתית ועוד – אתר דפי כתום יספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בלחיצת כפתור.

 

 

מה עוד אפשר למצוא באתר?

פרט לפרסום כל העסקים הישראליים באזור, אתר דפי כתום מספק גם כמה לוחות שונים ושימושיים לכולם:

  • לוח רכב – מחפשים לקנות או למכור רכב? לוח הרכב של דפי כתום הוא פלטפורמה נהדרת לפרסם בה חינם רכבים למכירה ולקבל פרטים מלאים על כל רכב
  • לוח נדל"ן – באתר דפי כתום יש גם לוח שאפשר לפרסם בו דירות ובתים להשכרה או למכירה. כל פרסום מכיל פרטים חשובים כמו מספר חדרים, מחיר ומידע נוסף.
  • לוח יד 2 – פרסום למכירה של כל מוצר יד שנייה – ביגוד, צעצועים, אופניים, ציוד לבית וכל דבר אחר שתוכלו לחשוב עליו.
  • לוח דרושים – בין שאתם מחפשים עבודה ביהודה ושומרון או שאתם רוצים למצוא עובדים לעסק שלכם, כל עסק המחפש עובדים באזור יכול לפרסם באתר דפי כתום ולמצוא עובדים רלוונטיים.
  • קופונים – כדי לעודד צרכנות באזור, מגוון העסקים המפורסמים באתר משתפים גם קופונים שונים לרכישת מוצרים או שירותים בכל עסק.

הפרסום בכל הלוחות האלו הוא חינם לגמרי. כל פרסום מלווה בשם המפרסם ובמספר הטלפון שלו כדי שיהיה אפשר ליצור איתו קשר במהירות ובנוחות.

סיכום

אתר דפי כתום הוקדם בשנת 2009 כדי לשמש פלטפורמה לשיווק כל העסקים הנמצאים באזור יהודה ושומרון – מסעדות ועסקי מזון, יקבים, מרכזי מבקרים, צימרים וגם בעלי עסקים פרטיים כמו מטפלי קוסמטיקה, מובילים, צלמים ועוד. באתר כל העסקים האלו מקבלים חשיפה ללקוחות חדשים, ואתם תוכלו לגשת בקלות לפרטים על כל העסקים האלו הפזורים בכל האזורים כמו בנימין, חברון, צפון ים המלח, בקעת הירדן ועוד, וגם להשתמש בחינם בלוחות כמו לוח רכב, נדל"ן, יד 2 או דרושים כדי למכור ולקנות מוצרים ואפילו למצוא עבודה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות