2024-05-20 11:00

מובילים את עסקי ההייטק קדימה: הכירו את כל מה שיש לפארק עתידים בתל אביב להציע

חברות מסוגים שונים זקוקות להצלחה במגוון רחב של פעילויות משנה והיבטים של התנהלותן. אחד ההיבטים החשובים ביותר, הוא בחירת מיקום מתאים לפעילות החברה לסוגיה. אם אתם חברה בתחום ההייטק, אשר פועלת במרכז הארץ, יש מתחם עסקים אחד שאותו אתם חייבים להכיר: פארק עתידים בתל אביב. מה מיוחד בו? ומה הוא מציע עבורכם?

במרכז העניינים בעולם ההייטק

במרכז הארץ בולט מרכז פעילות הייטק אחד, כבר משנת 1975 – פארק עתידים. הפארק ממוקם בצפון מזרח תל אביב-יפו, מזרחית לרמת החייל ונווה שרת, בצמוד לרחוב דבורה הנביאה. הוא הוקם בידי עיריית תל אביב בשיתוף אוניברסיטת תל אביב ומהווה מוקד משיכה לחברות מובילות מתחומים רבים, כולל הייטק, אך לא רק. לשם ההמחשה: בתחום ההייטק, תוכלו למצוא שם את נס טכנולוגיות, קומדע, הנהלת חברת טסלה ואת מעבדת החדשנות של קבוצת רנו ניסאן מיצובישי. מבחינת חברות בולטות שלא מתחום זה, כמה דוגמאות הן כלל ביטוח ופיננסים, שירותי בריאות כללית, בית החולים רפאל וחברת סיטיבנק. מבחינה פיזית, המתחם של פארק עתידים בתל אביב הוא מתחם ענק של 80 דונמים, בהם פרוסים 11 בניינים ומגדלים שבתוכם ניתן לשכור אזורים שונים לעסק. מאז הקמתו, פארק עתידים כאמור בולט למדי, בוודאי במרכז, אך גם בעולם ההייטק הישראלי בכלל. מה הוא מציע לעסקים?

 

 

השירותים המרכזיים

במרכז העניינים, נמצאת השכרת תשתיות נדל"ן שדרושות לעסקים בתחום ההייטק, כולל

  • חללים להשכרה – בפארק עתידים תוכלו לשכור משרדים, בהתאמה אישית ובכל גודל שדרוש לכם. תוכלו לשכור גם חדרי ישיבות, אולמות וחדרי כנסים, לשם שימוש חד פעמי לפי הצורך.
  • שטחי מסחר שונים – גם שטחי מסחר ואפילו מסעדות זמינים לשכירה, אם זה תחום פעילותכם. אך כאמור, הפארק מתמקד בהייטק והוא מציע להשכרה את כל הדרוש לשם כך.
  • Atidim connect – מתחם חללי העבודה המשותפים, משלים את האפשרויות שעומדות לרשותכם, עם צורת עבודה מיוחדת זו. תוכלו לשכור מקום בחללי עבודה בכל גודל שרצוי לכם. בחללים אלה יש מטבח משותף וכן פינות ישיבה ואף חדרי ישיבות מאובזרים.

עוד נקודות מעניינות

להשלמת התמונה, כדאי ומעניין לדעת לגבי הפארק גם את הנקודות הבאות:

  • "עיר חכמה” – אם אתם עוסקים בתחום שילוב המחשוב בניהול ערים (“עיר חכמה"), פארק עתידים מציע עבורכם סיוע מיוחד במינו. במסגרת סיטיזון (CityZone), ניתן לקבל סיוע בצורות שונות ליזמות בנושא זה, כולל תשתית לניסוי מעשי של הפיתוח בשטח הפארק, סיוע עם שירותי מנטורינג, ליווי מומחים ושיתופי פעולה שונים.
  • שירותים משלימים – הנהלת הפארק מבטיחה שהוא יישאר נקי, מאובטח ומסודר, בכל פעילותו ובכל שעות היממה. זאת, כולל ניקיון, אבטחה, אחזקה למבנים וניהול מקומות החניה הרבים (חניה זמינה בפארק בשפע, כל הזמן).
  • סביבה טובה לעובדים – העבודה בפארק עתידים נוחה לא רק להנהלות עסקים, אלא גם לעובדים. זו היא סביבה ירוקה ונעימה. לאורך היום ניתן להשתמש במבחר מסעדות ובתי קפה. שכונות סמוכות לפארק הן חלק ממבקריו ולכן, התפתחו בו לא מעט עסקים, מעבר למה שניתן לצפות בפארק הייטק. הכוונה לעסקים כגון חנויות נוחות שונות, מספרה ואפילו גן ילדים.
  • קל להגיע – העובדים (ולא רק) יוכלו להגיע למקום בקלות, באמצעות רכבם הפרטי, רכבת (ושאטלים) וכן קווי אוטובוס שונים (במקום פועל מסוף תחבורה קטן לשם כך).

לסיכום

לכו על הטוב ביותר! עם שכירת מקום בפארק עתידים בתל אביב, אתם מצטרפים לנבחרת מנצחת של עסקים ומבטיחים לעצמכם ניצול יעיל, של תועלות מתמשכות ורבות.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות