2024-05-20 18:47

דואגים למיתוג חברת ההייטק גם בשי לעובדים: 5 מתנות ממותגות שכל עובד ישמח לקבל

על מנת ליצור זהות ייחודית לעסק המתמחה בתחום ההייטק, נדרש לחשוב על אסטרטגיה של מיתוג, גם כלפי חוץ וגם כלפי פנים, כאשר דרך מצוינת למתג את העסק ואף להעצים את החיבור של העובד לערכי הארגון יכולה להתבצע באמצעות רכישה מרוכזת של שי בדמות של מתנה ממותגת. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להשקיע בעובדים ולעודד את המוטיבציה שלהם, כל זאת במסגרת של מתנה איכותית שאותה אתם מעניקים ללא קשר לוותק או למעמד בתוך הארגון. מהן חמשת המתנות שכל עובד בתחום ההייטק ישמח לקבל? להלן הסקירה.

בקבוק תרמי

בקבוק תרמי הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות, לא מעט בזכות פיתוח של בקבוק תרמי איכותית אשר שומר על החום למשך 12 שעות, ואילו מים קרים למשך 24 שעות. מתנות ממותגות בדמות של בקבוקים תרמיים מהווים דרך מצוינת ליצור מתנה ייחודית ובעלת אפקט של פונקציונאלית, כאשר המיתוג מתבצע באמצעות הדפסה או חריטה של לוגו או שם העובד על הבקבוק, כחלק מיצירה של מענה אישי המגיע לידי ביטוי במיתוג יפהפייה.

תיק גב למחשב

עבודה בתחום ההייטק היא עבודה המתבצעת לרוב באמצעות מחשב נייד. על כן, רכישה של תיק גב איכותי למחשב המשלב כיסים מרופדים וכן בד עמיד במיוחד מאפשרת לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ובתמורה להעניק לעובדים מתנה בעלת חשיבות לחיי היום יום וכמובן העבודה, כמו גם לימודים במידה והם למשל סטודנטים בתואר ראשון או שני. אפשר לרקום על גבי התיק את הלוגו של החברה או להדפיס באיכות מעולה, ובכך ליצור מתנה ממותגת ופרקטית מאוד.

 

דואגים למיתוג חברת ההייטק גם בשי לעובדים: 5 מתנות ממותגות שכל עובד ישמח לקבל

 

עט מתכת

אחד מהטרנדים החמים של עולם המיתוג כולל בין היתר מיתוג של ציוד משרדי, כמו למשל עת ממתכת. את העט ניתן למתג באמצעות חריטת לייזר מתקדמת אשר מאפשרת לכם להוביל למתנה איכותית שיכולה להתאים גם לסדרת הניהול הבכירה וגם לעובדים זוטרים, כחלק משימוש קבוע בעטים במסגרת העבודה. עט עשוי מתכת הוא עט אשר נשמר למשך תקופה ארוכה, ומאפשר גם להימנע מרכישה נוספת של עטים, כחלק מרכישה של ציוד משרדי המתבצע באופן קבוע.

סיכה ממותגת

מיתוג של תיק, חולצה או מעיל יכול להתבצע באמצעות הזמנה מרוכזת של סיכות. מדובר בטרנד חם מאוד בעולם המתנות, כאשר דרך האתר של חברת 12buy ניתן לעצב את הסיכה בהתאם לצבעים המזוהים עם החברה שלכם ועם הלוגו של בית העסק, ובהתאם לכך להעניק לעובדים מתנה ייחודית ואפילו בעלת הומור.

מחברת כתיבה

שימוש במחברות הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה בכל בית עסק, וכמובן בעולם ההייטק. על כן, רכישה של מחברת כתיבה ממותגת העשויה מחומרי גלם איכותיים מהווה דרך מצוינת ליצור בעבור העובדים שלכם מתנה מקורית, אפקטיבית וכזו שיכולה לשמש לא רק לזמן משרד, אלא גם לטובת כתיבה של יומן אישי.

לסיכום

חברת 12buy מתמחה בתחום של מתנות איכותיות וממותגות, לעסקים בתחום ההייטק כמו גם לחברות במשק הישראלי והעולמי. כחברה אשר חרטה על דגלה את איכות השירות כמו גם מקוריות, אין ספק כי הזמנה דרך האתר מהווה את הדרך הטובה והבטוחה ביותר להשקיע את כספכם בחוכמה, ולקבל בתמורה מתנה שכל עובד או עובדת ישמחו לקבל. זה הזמן להיכנס לאתר, לבחור את המתנות ולאחר ביצוע של רכישה מאובטחת, לקבל את המשלוח במהירות, ובהתאם לכך לנצל את ההזדמנות ולפנק את העובדים שלכם עם מתנות ממותגות שיכולות להתאים לא רק לשהות בתוך המשרד, אלא גם לחיי היום יום.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות