2024-07-21 17:15

רוצים להזמין ארוחת צוהריים למשרד? באתר יאללה תביא תמצאו קופונים לתן ביס!

האפשרות להזמין מוצרים ושירותים בקלות דרך האינטרנט, כגון ארוחת צוהריים למשרד, היא אפשרות שימושית למדי. עם זאת, זה כמובן לא מגיע בחינם. אז חינם אולי לא, אבל יותר בזול בהחלט כן! במידה ואתם יודעים היכן לחפש את המחירים הטובים יותר. כאן נכנסים לתמונה הקופונים, שהם להיט מתמשך מזה שנים לחובבי ההוזלות. אבל היכן מוצאים קופונים לכל מה שדרוש לכם? ומה לגבי קופונים עבור תן ביס? האם יש בכלל? כן, יש קופונים גם לזה וכעת תקראו על כך ועל אתר מעניין לחובבי הקופונים באשר הם.

"המקום" לחובבי הקופונים

באתרים רבים ניתן למצוא קופונים עבור חנויות שונות. אם נתקלים בכך, זו היא הזדמנות אשר חובבי הקופונים ימהרו לנצל. אבל זה רק למתחילים! מדוע להסתפק בקופונים שמוצאים באופן מקרי? מה שצריך, זה אתר שירכז קופונים ממקורות שונים. למעשה, אם היה אתר כזה, שגם מתמקד בקופונים הכי טובים, זה היה יכול להיות אחלה רעיון, נכון? אז לא רק שאתם צודקים וזה באמת רעיון טוב, אלא יש כבר אתר כזה! הוא נקרא יאללה תביא. תמצאו באתר הזה קופונים ודילים למעל אלף חנויות וכפי שהאתר מבטיח, אלה הם "הקופונים הכי שווים לחנויות הכי טובות בארץ ובעולם". ניתן גם להרשם ולקבל התראות על דילים טובים לאימייל שלכם. כלומר אתר יאללה תביא, הוא בפשטות האתר שכל חובב קופונים חיכה לו ושכדאי תמיד לשמור בדפדפן. אז מה תמצאו שם מבחינת סוגי הקופונים?

 

 

 לארוחת הצהריים והרבה יותר

אלה דוגמאות לכמה מסוגי הקופונים אשר מחכים לכם באתר יאללה תביא:

  • קופונים עבור "תן ביס" – עבור ארוחות בעבודה, אשר ממומנות באמצעות שרות תן ביס.
  • פיצה ועוד – קופונים אטרקטיביים עבור חנויות פיצה שונות וכן עבור תוספי תזונה למיניהם.
  • ספרים – כן, גם ספרי בישול. עם קופונים זה יותר בזול.
  • קופונים עבור חנויות משקפיים – בכדי שתראו את האוכל יותר טוב..
  • טיסות – עוד דוגמה אחת מרבות, שתמחיש שקופונים זה לא רק עבור אוכל. אתר יאללה תביא כולל קטגוריות רבות, כגון קופונים עבור חנויות ציוד מחשוב (לאנשי הייטק ובכלל).

קצת על תן ביס

לא מכירים את תן ביס? לחברות רבות יש הסכם עם "תן ביס", שהוא שירות הזמנות ממסעדות, באמצעות כרטיסים מגנטיים של תן ביס. כרטיסים אלה ידועים בשם "כרטיסי הסעדה" והם מקושרים לחברת האשראי שלכם. אם החברה בה אתם עובדים מספקת כרטיסים כאלה לעובדיה, העובדים מקבלים תקציב יומי או חודשי להזמנת אוכל דרך שרות “תן ביס”. הדבר נפוץ במיוחד בחברות הייטק, אם כי לא רק. זהו מודל מיוחד מבחינת מימון ארוחות לעובדים, אשר הפך להיות פופולארי מאוד תודות ליתרונות שונים, למעסיקים, לעובדים, למסעדות וגם לחברת תן ביס כמובן.

 למה זה כדאי?

השילוב של תן ביס ואתר יאללה תביא, הוא שילוב מצוין. כדאי להשתמש באתר לפני שמזמינים אוכל (או שירותים ומוצרים אחרים), בכדי לבדוק את ההנחות שהוא מציע. ייתכן שמחכה לכם שם בדיוק הקופון שחיפשתם. בכל מקרה, לאורך זמן, בטוח שקופון כזה וקופונים רבים, יתאימו לכם ויסייעו לכם לצמצם עלויות. תן ביס עובדת עם מעל 3,000 מסעדות, כך שזהו היצע עצום שעומד לרשותכם. היא גם מאפשרת להתמקד ולסנן אפשרויות במהירות, לפי מרחק המסעדה מכם, דירוגי מסעדות וכמובן סוג האוכל שהמקום מציע.

לסיכום

אל תישארו רעבים! לא לאוכל ולא לקופונים. כנסו לאתר יאללה תביא והתרשמו בעצמכם ממה שהוא מציע. שמרו את הקישור ונצלו את הקופונים הזמינים. זה פשוט וזה משתלם!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות