2024-06-25 09:37

חברת שינובר גרופ: כיצד היא יכולה לסייע לעסקי מכירות וניהול?

עסק בינוני עד גדול אשר מעוניין לספק שירות, או מכירה של מוצריו חייב להחזיק במוקד טלפוני איכותי, עם עובדים שקיבלו את ההכשרה המדויקת ועם ציוד חדשני. אז אם אתם בדרך להקמת מוקד טלפוני, או שוקלים זאת כבר זמן מה, חשוב שתכירו את חברת "שינובר גרופ", החברה שתקים עבורכם מוקד טלפוני עם מכשור מתקדם ועם עובדים מיומנים בעלי ההכשרה המתאימה. אז כיצד חברת שינובר גרופ יכולה להזניק את העסק שלכם לשחקים? כמובן שבאמצעות הקמת מוקד טלפוני ייעודי! לפניכם כל מה שחשוב שתדעו אודות השירותים שהחברה מספקת.

הקמת מוקד טלפוני

בראש ובראשונה, החברה תקים עבורכם מוקד טלפוני מתקדם – כלומר, אתם לא צריכים לעשות דבר, בשינובר גרופ דואגים להקמת המוקד, עם אפס מאמץ מצידכם. שינובר גרופ תמצא את הלוקיישן המדויק עבור הצרכים שלכם, בעיר שתקבעו וכל מה שאתם תצטרכו לעשות זה פשוט להגיע למקום ולהתחיל לקדם את המכירות או את השירות במוקד. חשוב לציין, כי שינובר גרופ מביאה עימה ניסיון עתיר שנים, לכן הקמת המוקד תתנהל בצורה יעילה, מהירה ואיכותית.

גיוס צוות

אחד הדברים המורכבים כיום בענף המוקדים הטלפוניים הוא גיוס עובדים – מגמה שהחלה מאז תקופת הקורונה ומתעקשת להישאר. יחד עם זאת, הכלים הייחודיים של קבוצת שינובר גרופ מסייעים לה לגייס את העובדים המתאימים והאיכותיים ביותר לתפקיד. אז אין צורך שתתעסקו בגיוס מתיש של עובדים, שינובר גרופ תגייס עבורכם את העובדים, תכשיר אותם כמו שצריך, ותשלח אותם אליכם לעבודה עם ידע ומיומנות רבה עבור ביצוע התפקיד בצורה המקצועית ביותר.

 

 

ציוד טכנולוגי מתקדם

במציאות הטכנולוגית המפתחת של ימנו, לא מספיק להקים מוקד עם כמה טלפונים ואנשי שירות ומכירה – כדי לייעל את העסק שלכם, תהיו חייבים להשתמש בציוד טכנולוגי מתקדם שיהפוך את העבודה שלכם לקלה, יעילה ואיכותית על בסיס אוטומציה. חברת שינובר גרופ תספק עבורכם את הציוד האיכותי ביותר בשוק, הכולל כרטיסי PCM ו-PRI באיכות מעולה, מערכות חיוג אוטומטיות שייעלו את עובדת המוקדנים, תוכניות "עקוב אחרי" ועוד. שינובר גרופ תדאג גם להתקנה של כל המכשירים, ותדריך אתכם אודותיהם בצורה המדויקת ביותר.

תפעול המוקד

אז לאחר הקמת המוקד, גיוס העובדים והתקנת ציוד איכותי – אתם חייבים לתפעל את המוקד. אז זהו שלא, שינובר גרופ תדאג גם לתפעול המוקד שלכם – כל בעיה שיש בציוד הטכנולוגי המתקדם של שינובר גרופ מספקת, היא תדאג לתקן במהרה בלי הרבה התעסקות מצידכם, כל מה שתצטרכו לעשות זה להרים טלפון לאיש הקשר שלכם בשינובר גרופ והבעיה תתוקן בזמן קצר. התפעול מתבטא כמובן גם בתחזוק המוקד – הכולל ניקיון ותחזוק שוטף של המוקד.

רווחיות המוקד

שינובר גרופ מלווה את הלקוחות שלה גם בפן הכלכלי, ומסייעת להם להגיע לרווחיות לאור הניסיון הרב שלה בתחום. הנציג של שינובר גרופ יסייע לכם לבנות תוכנית ממוקדת שתסייע לכם לבסס עסק רווחי וחיוני – היעילות הכלכלית של העסק מתבטאת במספר העובדים, ובבחירת הציוד והתוכנות, כמובן שאם אתם רוצים להיות רווחים יותר, תעסיקו פחות עובדים, ותבחרו את הציוד הטכנולוגי המדויק עבורכם בלי להתפתות למוצרים שלא יסייעו לכם הרבה, ורק יצברו אבק במוקד.

לסיכום

שינובר גרופ היא אחת מהחברות הוותיקות בתחום המוקדים. החברה תלווה אתכם מא' ועד תו' בכל מה שקשור להקמת המוקד – היא תקים עבורכם את המוקד, תגייס עובדים ותכשיר אותם, תעניק לכם ציוד מתקדם ומדויק לצרכים שלכם, תתפעל את המוקד ותסייע לכם להגיע לרווחיות. כמו שכבר הבנתם, אתם לא צריכים לעשות הרבה כדי להקים מוקד – שינובר גרופ עושה הכול עבורכם ועבור המטרה הזו, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר לחברה, ולהתחיל לעבוד. כי כמה אפשר לספק שירות לא מקצועי מהבית, או למכור את המוצרים שלכם בעצמכם? התחילו לעבוד עם מוקד מקצועי שיעשה הרבה כבוד לעסק שלכם!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות