2024-05-20 18:40

מהחברות הבולטות בישראל לייצור מכונות לתעשייה – הכירו את ארק אוטומציה

ייצור מכונות מסוגים שונים לתעשייה הוא תחום התמחות ייחודי ומתוחכם למדי. מעטות החברות בארץ אשר מיומנות ומנוסות בשירות מסוג זה ומיד נציג לכם את אחת הבולטות שבהן. מכונות כאלה, נמצאות יותר ויותר בלב התהליכים בייצור תעשייתי וערכן העסקי עבור חברות אלה, גדול ביותר. אפילו קריטי.

מכונות לתעשייה – האתגר הטכנולוגי

התעשייה המודרנית נשענת במידה רבה מאוד, על שימוש במכונות. אלה עשויות להיות מכונות הרכבה, "מכונות סדרתיות", מתקני בדיקה ועוד. בכל המקרים, רותמים את הטכנולוגיה המודרנית, לשם הכנסת מיכון ואוטומציה מתקדמים לתהליכי הייצור. ייצור מכונות הוא תהליך מורכב, אשר מחייב שליטה באוסף של עולמות טכנולוגיים משלימים. מכניקה, עיבוד שבבי, חומרת אלקטרוניקה מסוגים שונים, אופטיקה, תוכנה ועוד. לכן, כאשר מפעלים מזמינים מכונות למיניהן, יש משמעות גדולה לאיכות הספק שאליו הם פונים. עבודה עם ספק כזה, היא מפתח חיוני להשגת הפתרון המתאים לכם ביותר, שיתבטא בהחזר השקעה מיטבי וגם במציאת המענה האידאלי, לכל אתגר טכני שדורש פתרון. אז למי כדאי לפנות?

ארק אוטומציה – לקבל את כל הדרוש, במקום אחד

חברת ארק אוטומציה מתמחה בפיתוח וייצור מכונות שונות, מערכות אוטומציה ורובוטיקה, על פי דרישת הלקוח. כמו כן, היא מציעה גם שירותי שדרוג טכנולוגיה קיימת בעסקים. החברה מיומנת בין השאר, במציאת פתרונות מכניים מקוריים וחדשניים לאתגרי תכנון שונים. התכנון המתקדם שהיא מציעה, יכול לסייע לחסוך במשאבים, לצמצם עלויות ייצור ולמקסם רווחיות. עוד תמצאו אצלה, מבחר שירותים ומוצרים משלימים למפעלי תעשייה, כגון מערכות בקרה תעשייתית, ארונות חשמל תעשייתיים ומכונות עיבוד שבבי ו-CNC. לרשות החברה עומד צוות מקצועי ומנוסה, כולל מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, מומחי בקרה ותוכנות PLC וכן אנשי הרכבה. ארק אוטומציה עובדת עם חברות מכל הסוגים, כולל חברות הייטק, חברות מסורתיות ויוזמות פרטיות. היא הוקמה ומנוהלת על ידי שחר חיאל, אשר מאחוריו ניסיון של כעשרים שנה בתחומי התכנון והפיתוח המכני, מערכות הינע, מכונות שונות ומוצרים מולטי דיסיפלינריים.

 

 

מבחר האפשרויות הרחב

המכונות שניתן לרכוש, לתכנן, להתאים וכדומה, מספקות פתרונות רחבים מאוד. למעשה, הן מספקות מענה, כמעט לכל צורך שתחשבו עליו בתעשייה. בתחום הרובוטיקה למשל, יש סוגי רובוטים בולטים כגון רובוט "עכביש", רובוט 6 צירים ורובוט מסוג SCARA, שכל סוג הוא בעל תועלות מיוחדות משלו. שילוב האפשרויות, מאפשר לספק את תמהיל המכונות המתאים ביותר לכל עסק. כמו כן, יש אפשרויות רבות של התאמה אישית ופיתוחים מיוחדים. זאת, בכדי לתת מענה לעובדה, שכל עסק שונה בצורה כזו או אחרת ממתחריו. בכדי להוסיף ולהמחיש את מבחר האפשרויות, אלה דוגמאות לכמה פרויקטים שביצעה ארק אוטומציה: מכונה לציפוי מוט טיטניום, מכונת לבדיקת עמידות בלוני גז (אירוסולים) בתקן הישראלי, מערכת רובוטית לקטיף תפוחים, תא רובוטי למעבדות חומרי נפץ, קו הרכבה רובוטי, מכבש תריסים, מתקן שמירת לחות ומערכת לבדיקת מיקרו מעבדים, בחשיפתם לטמפרטורות משתנות.

התמהיל הנכון עבורכם

ישנו לעתים קרובות צורך בהשקעה ראשונית ניכרת, מראש. מתכננים מכונה ומזמינים אותה, מקבלים ומטמיעים במפעל. לאחר מכן, ייקח זמן מסוים, עד שהתועלות מהמכונה יכסו את עלותה ובהמשך, אף יביאו לשיפור הרווחים. מכונות עשויות לצמצם את כוח האדם הדרוש ומשאבים נוספים. מאידך, הן דורשות השקעה אנושית בתהליכים כגון אפיון המכונה, הטמעתה בעסק וטיפול שוטף בה. לכן, כל עסק בתעשייה צריך למצוא את תמהיל המכונות, אשר מתאים ביותר לאופי פעילותו ולמטרותיו. עבודה עם ספק איכותי כגון ארק אוטומציה תסייע לכם למצוא פתרון כזה.

לסיכום

אם דרושות לכם מכונות לתעשייה, מומלץ מאוד ללכת על איכות לכל אורך הדרך. וזה מתחיל מבחירת ספק איכותי.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות