2024-07-21 17:30

עושים בדיקה: כל מה שכדאי לדעת על מותג הסמארטפונים oppo

מה לא עושים איתם? סמארטפונים הם כיום כלי עזר חיוני בחיי היום יום, כלי עבודה למקצוענים שונים תודות לתוכנות שמובנות בהם, מצלמה ניידת מצוינת ועוד. לאור זאת, ישנו עניין רב במותגים שונים של מוצרים אלה. לצד המותגים הבולטים במיוחד, זמינים בשוק גם מותגים נוספים, טובים לא פחות. מותגים אלה מספקים הזדמנות להרחיב את האפשרויות ולא להיות תלויי, בתמחור המוצרים הגבוה של החברות הפופולאריות ביותר. מותג אחד שכדאי לכם במיוחד להכיר בהקשר זה הוא אופו. מה יש לו להציע? והיכן משיגים מכשירים אלה?

אופו – החלופה האטרקטיבית

אייפון ושאר המותגים הידועים בשוק הסמארטפונים, בהחלט אינם האפשרות היחידה שעומדת בפניכם. אם תרכשו למשל סמארטפונים מסוג אופו (oppo), תמצאו שהם משלבים שתי תכונות בסיס, חשובות ביותר: מחד, יש להם יכולות מתקדמות, בדומה למתחריהם המפורסמים. כמובן, רואים זאת בעיקר בדגמים היותר יקרים. מאידך, המחירים תחרותיים בהחלט. חברה כמו אפל עשויה לתמחר את מוצריה באופן גבוה במיוחד, פשוט מאחר שיש מי שמוכנים לשלם על עשיית רושם עם האייפון החדש ביותר. אך מותג כמו אופו יציע לכם אותו דבר, במחיר יותר נמוך. לא עדיף? ניתן להשיג את מכשירי oppo בישראל אצל היבואנית הרשמית חברת רונלייט (Ronlight). זאת, כולל אחריות של שנתיים. את המוצרים עצמם מייצרת חברת סמארטפונים סינית בולטת מאוד בשם BBK Electronics. מוצרי אופו זמינים בטווח מוצרים רחב למדי – 4,000 ש”ח עד 600 ש”ח.

היקר והמשוכלל ביותר – oppo Find X5 Pro

אם נתחיל מדגם שהוא יקר במיוחד, ביחס לדגמי אופו בכלל, oppo Find X5 Pro מציע כנראה את כל מה שרק תוכלו לבקש. מחירו עומד על כ-4,000 ש"ח וזהו מכשיר עמוס ביכולות מתקדמות. אחד הדברים הראשונים שאנשים רבים בודקים לגבי הסמארטפון, הוא כל הקשור ליכולות צילום. כאן מדובר בין השאר על יכולת צילום לילה באיכות 4K ובחדות גבוהה, על מצלמת Hasselblad ועל יכולת צילום וידאו עשיר בצבעים, כולל מייצב וידאו אופטי ב-5 צירים. למכשיר צג בגודל 6.7 אינץ’, עליו הוא מסוגל להציג מעל מיליארד צבעים. כפי שניתן לצפות, עיצוב המכשיר הוא יוקרתי ודק יחסית. הזיכרון שמובנה במכשיר הוא של 12GB ונפח האחסון הפנימי שלו עומד על 256GB. המעבד הוא Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

 

 

הטוב והזול – oppo A17K

בקצה השני של הסקאלה, אופו מציעה במחיר של 600 ש"ח את דגם oppo A17K. מה הוא כולל? הצג הוא בגודל 6.56 אינץ’ – די והותר עבור רוב השימושים השגרתיים. oppo A17K מאפשר לצלם באמצעות מצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל ומצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל. קורא טביעות האצבע שהפך כיום לסטנדרט, זמין גם במכשיר זה, כאשר הוא מוטמע בכפתור ההפעלה של המכשיר. הסוללה היא בנפח 5,000mAh ושאר המפרט לגמרי לא רע. בסך הכול, זהו מכשיר שנותן מענה לרוב הדרישות הרגילות של משתמשי הסמארטפונים. והעיצוב? משובח גם כן. כאן אולי המקום לשאול שאלה אחרת, שמתחברת לנקודות שהעלו בהתחלה:

האם קיימים הבדלים משמעותיים באמת, ואם כן – מהם?

ברכישת סמארטפון, היקף הנקודות הטכניות שניתן להתעמק בהן הוא כיום גדול ביותר. אך במבט על, אפשר לחלק זאת לשני סוגי פרמטרים: הדברים שבהם יש הבדלים משמעותיים באמת מבחינתכם והדברים שבהם רוב מהמכשירים עונים על הדרישות ממילא. בנושא זה כדאי לשים לב למגמה הבאה: הסמארטפונים השתכללו ומשתכללים בהתמדה. אבל לגבי תכונות רבות, ישנו גבול עליון שאליו כבר הגענו, אשר אין תועלת של ממש כאשר עוברים אותו. לדוגמה, בהקשר איכות התצוגה. רוב המכשירים מספקים תצוגה מעולה, אפילו הזולים שבהם. נקודה זו, משפרת את האטרקטיביות של מוצרים כגון אופו.

לסיכום

מדובר בהחלט במותג סמארטפונים שכדאי להכיר וכמובן, כדאי גם לנסות בעצמכם.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות