2024-07-21 11:08

הטכנולוגיה הגיעה גם לשערי החנייה – הכול על שער חשמלי לבית!

שער לחניית הרכב הוא חלק חשוב ומובן מאליו בהקמתה. זהו חלק פשוט ושימושי, אך מסתבר שניתן כיום להזניק אותו לרמה גבוהה הרבה יותר, של נוחות ושימושיות. כיצד? באמצעות שערי חנייה חשמליים.

לבחור איכות לכל הדרך – הגישה המומלצת

השקעה כדאית למדי בבתים פרטיים, היא שער חשמלי. אך שערי חנייה מגיעים ברמות שונות של איכות וכך גם המנועים עבורם. לכן, לרכישת מנוע לשער חשמלי נגרר במקור איכותי כגון אתר סומפי יש יתרונות רבים. סומפי מציעה מנועי 24 וולט, שהוא מתח נמוך אשר מונע התחשמלות. מנועים אלה מגיעים מכוונים ומכוילים מראש. במקרה תקלה, הם מציגים את מספרה על צד דיגיטלי, באופן שמקל לאבחן את המצב ולפתור אותו במהירות. כמו כן, למנועים של סומפי יש חיבורים נשלפים ופשוטים, אשר מקלים על תהליך ההתקנה.

תועלות שערי החנייה החשמליים

שער חנייה חשמלי מספק יתרונות רבים. ראשית, הוא ייתן לכם את כל יתרונות השערים הרגילים. כלומר, לא תצטרכו להתפשר מבחינה זו. הכוונה ליתרונות כגון

  • פרטיות – הסתרת הרכב והחנייה בכלל.
  • הפרעה לפריצות – להפריע לניסיונות פריצה, לשם חדירה לבית או גנבת הרכב.
  • נוחות תפעול – יכולת לפתוח בקלות ובמהירות את השער.
  • מראה מרשים – שערים כאלה הם שילוב של הפונקציונאלי והאסתטי. הם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, כולל עץ ומתכות שונות ולהיות מעוצבים בצורות וצבעים רבים ומרשימים, אשר ישתלבו היטב עם עיצוב הבית בכלל.

מעבר לכל אלה, המנגנון החשמלי של השער מספק גם את התועלות הבאות:

  • נוחות משופרת – קל יותר לפתוח שער חשמלי. ניתן לעשות זאת בצורה הבסיסית ביותר, בלחיצת כפתור ממתג ליד השער. שלב מתקדם יותר, הוא שליטה על כך מרחוק, באמצעות חיווט שיוצא מהשער לתוך הבית. מתקדמת יותר (וגם זמינה מאוד ולא יקרה), היא שליטה אלחוטית בשער דרך שלט. בשלב המתקדם ביותר, ניתן לחבר שער כזה למערכת "בית חכם", על כל האפשרויות המתוחכמות שהיא מציעה.
  • קלות תפעול שערים כבדים – שער חנייה, במיוחד לחניות גדולות, עשוי להיות כבד למדי. מנוע חשמלי מאפשר להניע אותו בקלות.

 

 

לב השער – המנוע החשמלי

מנוע חשמלי הוא ביסודו מנגנון פשוט למדי ותיק מאוד. אם חושבים על כך, זהו הרכיב החשמלי הנפוץ ביותר בבתים פרטיים בכלל! מנוע חשמלי לשער חנייה, יהיה כמובן מנוע שמותאם במיוחד למשימה זו. עוצמתו תהיה כזו, שהוא יוכל להניע בקלות את השער הספציפי שאליו יחברו אותו. אמינותו של מנוע איכותי, תאפשר לו לתפקד בתנאי החוץ ומזג האוויר, לאורך זמן ובאופן תקין ויעיל. עבור מצבים של הפסקת חשמל, ניתן להוסיף לשער סוללה מיוחדת, אשר תספק לשער מקור כוח באופן זמני. ומה לגבי מצבים נדירים, שבהם המנגנון החשמלי לא עובד? למשל אם אין סוללה כזו ויש הפסקת חשמל או במקרה נדיר של תקלה? ניתן לפתוח שערים חשמליים גם ידנית, כך שלא תמצאו את עצמכם תקועים, עם שער בלתי שמיש.

עוד על "בית חכם"

יתרון חשוב של שער חשמלי לבית, הוא באפשרות לשלב אותו כחלק ממה שמכונה מערכת "בית חכם". מדובר על שליטה מרכזית בהתקני חשמל שונים במבנה, כולל השער. כך ניתן גם לתפעל אותם, באופנים אוטומטיים ומתוחכמים. למשל, זיהוי הרכב שלכם כאשר אתם חוזרים לבית, פתיחת שער החנייה באופן אוטומטי והדלקת האור בחניה. כל זאת, באופן אוטומטי לגמרי.

לסיכום

שער חנייה חשמלי הוא בהחלט שדרוג כדאי ונוח, לכל שער חנייה רגיל. ברכישת מוצר מגורם איכותי כגון סומפי, תבטיחו "ראש שקט" לגבי תקינותו ויכולתו לספק את תועלות השער החשמלי, היטב ולאורך זמן.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות