2024-07-21 17:03

כשזקוקים לפתרון טכנולוגי – פונים למומחים בלבד! הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

עסקים שמעוניינים לייצר מוצר כזה או אחר, נמצאים לרוב במצב מיוחד, שבו הם חייבים סיוע חיצוני מקצועי. גם אם מדובר בעסק בתחום טכנולוגי, סביר שאין לו את כל הידע ובוודאי שלא הציוד הנדרש, לטפל בכל הדרוש בכדי להגיע למוצר מוגמר. כיצד היבט זה מתבטא, לגבי שילוב פלסטיק בייצור מוצרים חדשים? מה מציעה כפתרון מצוין לכך חברת ישר תעשיות פלסטיק? ומה עוד כדאי לעסקים לדעת על נושא מיוחד זה?

 

חשיבות העבודה עם מומחים

כיום, כאשר עסק יוזם מוצר חדש, מדובר לרוב במוצר מתוחכם למדי. השוק רגיל לצרוך מוצרים כאלה והסטנדרטים גבוהים. כך שכל הנוגע למוצרים למיניהם אמור להיות ברמה גבוה למדי של איכות, לכל הפחות. אפילו מוצרים שהם יחסית זולים ופשוטים. ניקח למשל חומר פשוט כמו פלסטיק אשר משולב במוצרים רבים. בתכנון מקצועי של מוצר חדש עם חומר זה עסקים מגלים שהוא למעשה חומר מתוחכם מאוד. זאת, כאשר פונים למקצוענים שמתמחים בכך. למשל חברת ישר תעשיות פלסטיק, אשר מציעה פתרונות מתקדמים בתחום זה. כך יוצא שמוצרים חדשים מתוכננים באופן מורכב למדי, תוך שיתוף פעולה של מומחים, כל אחד בתחומו. המוצר ידרוש פעמים רבות, שילוב של חומרים שונים ותהליכי ייצור מורכבים. אפילו מוצר קטן ובסיסי כגון עט סטנדרטי, עשוי להיות מורכב מכמה סוגי פלסטיק שונים, עם גימור כזה או אחר, צבעים, הדפסות עליו ועוד. שלא לדבר על מוצרים מתוחכמים בהרבה, למשל לתחום הרפואי.

 

 

 

בחזית טכנולוגיית הפלסטיק

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה מקומית בולטת וותיקה, אשר מתמחה בפתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. החברה מציעה לעסקים גדולים (בלבד), פתרון מלא לנושא זה, כולל מענה לכל הדרישות הטכנולוגיות השונות. זאת, כולל שירותי אפיון, פיתוח, ייצור, הרכבה ואריזה. במה זה מתבטא? מבחינה טכנולוגית, אלה כמה דוגמאות בולטות:

  • הזרקת פלסטיק – ממגוון חומרים טכניים. כולל חומרים מיוחדים לתעשיית הרפואה ושיטות הזרקה מתוחכמות.
  • עיבוד שבבי משלים – גימור מתוחכם מסוגים שונים, באמצעות עיבוד שבבי מתקדם. כולל שימוש במכונות מתקדמות, כגון מכונות למדידה תלת ממדית.
  • שירותים משלימים לתחום התבניות – תכנון וייצור תבניות להזרקת פלסטיק ושירותי תחזוקה, תיקון ואחסון.
  • שירותי צביעה והדפסה – כולל מענה לסיכוך מוצרים בהם אמורים לשלב אלקטרוניקה (בשיטת "צביעה מוליכה"), דפוס דיגיטלי ודפוס על משטחים לא ישרים.
  • הרכבות – של תת מכלולים, מכלולים ומוצרים שלמים, כולל חלקים מכאניים ואלקטרוניים. לשם כך נעשה שימוש גם בהלחמה אולטראסונית ובמכונה ייעודית להחדרת אינסרטים.

 

ייצור בתנאים הטובים ביותר

הטכנולוגיה המתקדמת באה לידי ביטוי, גם בתנאים שבהם החברה מחזיקה חומרי גלם ומפעילה תהליכי ייצור. למשל תנאי ניקיון גבוהים במיוחד ותואמי תקנים בינלאומיים, עבור מוצרים בתחום הרפואי ובקוסמטיקה רפואית. לשם ההמחשה: מתקני י.ש.ר תעשיות פלסטיק כוללים בין השאר "חדר נקי" של כ-70 מ”ר, בתקן ISO8 – CLASS 100,000. התאמות מיוחדות כגון רצפה מוארקת, מבטיחות תנאים מיטביים לעבודה עם מוצרי אלקטרוניקה. בקרה מתקדמת על הייצור, מתאפשרת באמצעות מערכת ניהול ריצפת ייצור והחברה מפעילה גם תהליכי ביקורת איכות שיטתיים ומוקפדים.

 

תועלות הפתרון המלא

הזכרנו קודם, שהחברה מציעה פתרון לכל הדרוש במקום אחד. היבט זה משמעותי מאוד, מאחר שהוא עשוי לייעל, לפשט ולחסוך עבורכם רבות. למשל, מאחר שכך מקבלים אחריות אחת על הכול ומפשטים את הלוגיסטיקה וההובלה של המוצרים.

 

לסיכום

השורה התחתונה, היא שהשוק מצפה למוצרים איכותיים. בכדי לממש זאת ולהצליח, אתם חייבים לעבוד עם מומחים. בכל הנוגע לפלסטיק, יש לכם כבר כתובת אחת מעולה, לכל הדרוש: י.ש.ר תעשיות פלסטיק.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות