2024-07-21 13:54

גביית תשלומים באמצעות הוראת קבע: הפתרון המושלם לעסקים

לא מעט עסקים מוצלחים ורווחיים מגלים שעקב האכילס שלהם הוא כל מה שנוגע לגביית כספים. לא כולם טובים בלערוך מעקב אחר חובות, לא כולם זוכרים להציק ללקוחות שלא משלמים, ולא לכולם יש עובדים זוטרים שניתן להפיל עליהם את המשימה. בנקודה זו רק נותר לומר תודה שאנחנו חיים בעידן כה מתקדם, כך שניתן להפיל את המשימה על תוכנה טכנולוגית. גם אתם מחפשים פתרון קסם שיסייע בכל מה שנוגע לגביית תשלומים? הגיע הזמן להכיר תוכנה שמבצעת הוראת קבע באופן יעיל, נוח, מידי ומתועד, כך שאתם זוכים להתמקד בשאר הפרמטרים שנוגעים לקיום העסק.

מערכת אחת שלל יתרונות משלימים

יש לא מעט מערכות גבייה בשוק, אף פה אתם מוזמנים להכיר מערכת מובילה מבית iCount. ניתן לגבות את התשלום באמצעות הוראת קבע, כאשר מדובר הן בהוראת קבע בנקאית (אינה תופסת מסגרת אשראי) והן בהוראת קבע דרך האשראי (הליך שנחשב יותר פשוט ומהיר ליישום), וזאת בהתאם להעדפת הלקוח. מעבר לכך, קיימים מגוון יתרונות משלימים. שנרחיב? ראשית נציין שהלקוחות יכולים להירשם לשירות באופן עצמאי, נתון שגם חוסך זמן וגם מעמיק את תחושת האמינות. במקביל, ישנה הצמדה למדד ולמט"ח, כך שניתן לעדכן את סכום הגבייה באופן מדויק בכל רגע נתון. מה עוד? ניתן להטמיע שפע של נתונים חשובים ואישיים. כך למשל ניתן להחליט שמחייבים רק בכל 3 חודשים, שמגבילים את תקופת החיוב, שרושמים את הלקוחות לשירות באופן אישי, שמצמידים את החיוב למט"ח ולא למדד וכדומה.

 החיוב לא עבר? העניין מטופל!

מכירים את זה שלקוח מנסה לשלם אך ללא הצלחה, ואז רושמים לעצמנו תזכורת להסדיר את התשלום? ובכן מהיום מדובר בעוד משימה שזוכים להוריד מסדר היום. מערכת הסליקה מודיעה אם ניסיון התשלום לא צלח, פונה מספר פעמים כדי להסדיר תשלומים (עד היום האחרון בחודש) ואף יודעת לגלגל חובות לחודש הבא, כך שהמעקב לא ייפגע. מעבר לכך, לאורך כל הדרך המערכת מיידעת אם יש בעיות בגבייה, כך שזוכים להישאר בתמונה. פה נחדד שלמרות שמדובר במערכת טכנולוגית מאוד מתקדמת, עדיין ישנה שליטה ישירה על כל צורך וסעיף. לשיקולכם ולשליטתכם.

 

 

יישומים משלימים

אומנם הוראת קבע זה יעיל וחשוב, אך בין היתר המערכת יודעת להעניק סיוע הרבה יותר מהותי. אתם בוחרים אלו שירותים נוספים נחוצים, כאשר מערכת iCount יודעת להציע מגוון שירותים משלימים. כך למשל ניתן להיעזר במערכת ניהול מלאי, במערכת ניהול פגישות, במערכת ניהול משימות וכדומה. עוד שירות מעניין שנוגע באופן ישיר להוראת קבע נוגע להקפאת המהלך. טוב לדעת שאם לקוח מבקש לקחת הפסקה, ניתן להקפיא את הוראת הקבע שלו באופן פשוט ויעיל, וזאת ע"י כפתור ייעודי שעונה לשם "השהה". מבקשים להחזיר את מערכת הגבייה לחיים? פשוט מתפעלים את המערכת מחדש ע"י לחיצת כפתור.

מה עם קבלה?

הסליקה עברה בהצלחה בתאריך הרצוי? ובכן אין זה סוף פסוק. מנקודה זו עוברים לשלב ב', בו המערכת מסיימת את הפעולה כנדרש – מוציאה באופן אוטומטי חשבונית מס, או לחלופין קבלה, כמובן בהתאם להגדרת העסק. אותה קבלה תשלח למייל של הלקוח ובמקביל תיידע שהעסקה חויבה בהצלחה.

לסיכום

מתלבטים האם מדובר במערכת גבייה אידאלית עבור הצרכים העסקיים שלכם? מערכת iCount מציעה תקופת מבחן ממושכת, כך שזוכים לבחון את יעילות התוכנה במשך 45 ימים, במהלכם מסיקים מסקנות, ולו לגבי יעילות, חיסכון וצורך בשורה של מערכות משלימות. לבסוף נסיים עם טיפ. אם אכן מבקשים להתייעל, חשוב להגדיר הוראת קבע לתאריך כמה שיותר מוקדם, וזאת כדי שאם יש בעיה עם החיוב, יהיה למערכת כמה שיותר זמן לבצע ניסיונות חוזרים.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על כלכלה ועסקים!

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות