פורטל:שכר – BusinessPedia Feedback Form

פורטל:שכר

מתוך BusinessPedia

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

עריכה פורטל:שכר

השכר הינו אמצעי תשלום אותו משלם המעביד בתמורה לעבודת העובד. מאז ומעולם השכר היווה עניין בסיסי שאפשר לבני אדם לשרוד ולהתקיים, ולרכוש לעצמם מזון, לבוש וקורת גג ואף מוצרי מותרות. תנאי שכר ותנאי ההעסקה מעוגנים בחקיקה ותקפים גם מכח ההסכם שנחתם בין העובד למעביד.

כאן תוכלו למצוא מידע הנוגע לדיני עבודה, הסברים למרכיבי השכר, הפרשות סוציאליות, המס על השכר, הגדרות ומונחים מתחום השכר ושוק העבודה, ועוד.

עריכהערך נבחר

פנסיה (באנגלית: Pension) מתייחס לזרם תשלומים תקופתיים או תשלום חד פעמי מקרן פנסיה הניתנים לעובד שכיר או לעצמאי לאחר פרישתו המוחלטת מעבודתו, או לאחר פרישתו החלקית ממנה, מפאת גיל, או בעטיה של נכות, או מחלה או אירוע מוסכם אחר או משולמים לשאירי העמית לאחר פטירתו.

הערך פנסיה סוקר את סוגי המוצרים לחסכון פנסיוני, אפיק הוני מול אפיק קיצבתי, התכנון הפנסיוני, הרפורמה בפנסיה שחלה בשנים האחרונות, הפיקוח על הפנסיה ועוד.

עריכהתמונה נבחרת
המשאב האנושי - המשאב החשוב ביותר בארגון
המשאב האנושי - המשאב החשוב ביותר בארגון
עריכההידעת?
עריכהערכים מומלצים
עריכהערכים מבוקשים
עריכהערכים דורשי שיפור
עריכהנושאים עיקריים

דיני עבודה - המס על השכר - ביטוח לאומי - הפרשות סוציאליות - פנסיה

עריכהתת תחומים בשכר
עריכהקדימה, לעבודה!

כאנציקלופדיה שיתופית צעירה הנמצאת עדיין בשלבי הקמה, ערכים רבים זקוקים לעריכה או להגהה נוספת. הצטרפו עוד היום לקהילת התורמים ועזרו לנו להפוך את BusinessPedia למוקד ידע עדכני בתחום החשבונאות וניהול עסקים, לטובת כולם.

מהו פורטל? - רשימת כל קטגוריות המשנה והערכיםחושב שדף מידע זה חשוב? שתף אותו עם בני משפחה וחברים! לחץ כאן לשליחת הדף
ערכים חמים: מדרגות מס | פתיחת עסק | דמי הבראה | שכר | פנסיה
כלים אישיים
newsletter
בוקיפינג - הנהלת חשבונות, חשבות שכר